Malowanie Elewacji - każdego rodzaju

Rozwinęliśmy wachlarz usług, dodatkową działalnością jest kompleksowa firma usługowa PRONANO – Malowanie Elewacji zajmująca się profesjonalną konserwacją elewacji m.in malowanie, odgrzybianie, impregnacja. Zapraszamy do korzystania z usług na terenie małopolski i śląska.

Kliknij i przejdź do strony www.pronano.pl

Oferujemy profesjonalne usługi malarskie na terenie małopolski i śląska. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologi w naszej firmie, praca ta jest wykonywana schludnie, szybko i fachowo. Każda elewacja wcześniej czy później wymagać będzie renowacji. Naszym Klientom oferujemy specjalistyczne podejście do powierzonych zadań. Nasze realizacje opieramy na najwyższych standardach jakościowych i technologicznych, mają Państwo pewność, iż usługa jest na wysokim poziomie. Dodatkowo służymy radą w doborze odpowiednich materiałów, kolorów farb czy technologii. Doświadczenie zdobyte nie tylko w kraju, ale także za granicą pozwala nam patrzeć z różnych perspektyw na wiele aspektów w tej branży. Zapraszamy do kontaktu z specjalistą od elewacji tel. 664 559 080

Oferujemy:

  • malowanie elewacji każdego rodzaju
  • ciśnieniowe mycie elewacji
  • impregnacja hydrofobowa elewacji

Rezerwacja terminu – tel. 664 559 080

Złóż zamówienie / zadaj pytanie

lub zadzwoń pod numer 799 189 512

  1. (required)
  2. (valid email required)
  3. (required)
 

iDachy.pl

Wykonujemy profesjonalne usługi malowania dachów na terenie województwa małopolskiego, śląskiego a także podkarpackiego. Usługi malowania dachu powyżej 400m2 jesteśmy w stanie wykonać na terenie całej polski.