Impregnacja Dachówki

Zadbaj o swój dach i skorzystaj z usługi mycia, a także malowanie dachówki pod ciśnieniem. Dachówka (ceramiczna, betonowa) w szczególności narażona jest na działania zewnętrzne. Zalecane okresowe czyszczenie oraz zabezpieczenie dachówki specjalistyczną farbą z impregnatem niesie ze sobą szereg korzyści, przedłużających dobrą kondycję pokrycia dachowego na wiele lat. Dachówka jako podłoże mineralne w szczególności narażona jest na czynniki atmosferyczne, osiadający się mech, glon, czy porost nie sprzyja naszemu pokryciu dachowemu. Warto zaznaczyć, iż względy wizualne również zostają bardzo naruszone, co nie sprzyja naszemu oku.

Pomalowana dachówka farbą nabiera silnych właściwości hydrofobowych, dzięki czemu odpycha wodę, znacząco zmniejszając stopień nasiąkliwości i gromadzenia zanieczyszczeń. Nasz dach wytrzyma do pierwszego malowania o ok. 50% dłużej. Zabieg powinno się powtarzać co 7-8 lat.

pasek

  • Czyszczenie dachówki – od 10 zł/m2
  • Czyszczenie dachówki + impregnacja (z materiałem) – od 25 zł/m2
  • Malowanie dachówki farbą z zawartym impregnatem (z materiałem) – od 30 zł/m2

Dlaczego warto impregnować?

  1. Etap – Nanoszenie specjalnego detergentu na dach (aktywna piana)
  2. Etap – Dokładne spłukiwanie pod ciśnieniem mchu i porostów
  3. Etap – W razie konieczności wymiana i uszczelnianie dachówki
  4. Etap – Nałożenie środka impregnującego (opcjonalnie)

Złóż zamówienie / zadaj pytanie

lub zadzwoń pod numer 799 189 512

  1. (required)
  2. (valid email required)
  3. (required)
 

iDachy.pl

Wykonujemy profesjonalne usługi malowania dachów na terenie województwa małopolskiego, śląskiego a także podkarpackiego. Usługi malowania dachu powyżej 400m2 jesteśmy w stanie wykonać na terenie całej polski.