Znalazłeś idealną firmę do swojego dachu

Najlepsze farby na świecie.

Znalazłeś idealną firmę do swojego dachu

Najlepsze farby na świecie.

PROFESJONALNE MALOWANIE DACHÓWEK

Estetyczne wykończenie na Twoim dachu.

Malowanie dachówki- Zadbaj o swój dach i skorzystaj z usługi ultraciśnieniowego mycia, a także malowania dachówki. Dachówka w szczególności narażona jest na czynniki zewnętrzne. Zalecane okresowe czyszczenie oraz zabezpieczenie dachówki specjalistyczną farbą z impregnatem niesie ze sobą szereg korzyści, przedłużających dobrą kondycję pokrycia dachowego na wiele lat. Dachówka jako podłoże mineralne w szczególności narażona jest na czynniki atmosferyczne, osiadający się mech, glon, czy porost nie sprzyja naszemu pokryciu dachowemu. Warto zaznaczyć, iż względy wizualne również zostają bardzo naruszone, co nie sprzyja naszemu oku.

Pomalowana dachówka farbą nabiera silnych właściwości hydrofobowych, dzięki czemu odpycha wodę, zmniejszając stopień nasiąkliwości i gromadzenia zanieczyszczeń. Nasz dach wytrzyma do pierwszego malowania o ok. 50% dłużej. Zabieg powinno się powtarzać co 8-15 lat w zależności od warunków atmosferycznych panujących w miejscu wykonywania prac, a także jakości i rodzaju dachówki.

MALOWANIE DACHÓWKI RÓŻNEGO RODZAJU:

BETONOWE
CERAMICZNE
SZKŁO GLASS
ANGOBOWANE
 

Etapy pracy – Malowanie Dachówek

PIANOWANIE

AKTYWNA CHEMIA

MYCIE

ULTRACIŚNIENIOWE

ODPYLANIE

MECHANICZNE

MALOWANIE

DWUKROTNA POWŁOKA


Co potrzebujemy by rozpocząć pracę u Państwa?

      Dostęp do prądu

Dostęp do wody

Dlaczego warto dbać o dachówkę?

 

Nawet najbardziej trwałe pokrycia dachowe ulegają zniszczeniu. Jest to sprawa kwaśnych deszczów, promieniowania UV, mchu czy porostów - rzeczy, na które nie mamy większego wpływu. Decydując się na malowanie dachu mamy pewność, że zostanie on początkowo dokładnie sprawdzony, uszkodzone dachówki powinny zostać wymienione a następnie zabezpieczony podwójną warstwą gruntofarby. Do malowania dachówek używamy najwyższej jakości farb, akrylowych lub akrylowo-epoksydowych. System ten będzie chronił nasz dach przez kilkanaście lat, dlatego zadbamy o niego z należytą starannością.


Koszt malowania zależny jest od wielu czynników

Napewno się Dogadamy!

 Masz pytania? Zadzwoń 799 189 512

MALOWANIE DACHÓW

MALOWANIE DACHÓWEK

USZCZELNIANIE DACHÓW

MALOWANIE ELEWACJI

    Zadzwoń do nas pod tel. 799 189 512 lub

    Skontaktuj się z nami przez formularz


    Rekomendacje pokazują kim jesteśmy

    Sprawdź nas