Śląsk

MALOWANIE DACHÓW ŚLĄSK
Będzin, Bielsko-Biała, Bieruń, Lędziny, Blachownia, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Kozy, Krzepice, Lędziny, Lubliniec, Łaziska, Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Ogrodzieniec, Orzesze, Piekary Śląskie, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Szczekociny, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wisła, Wodzisław Śląski, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec

Praca na wysokości to nie lada wyzwanie – przynajmniej dla przysłowiowego Kowalskiego. Wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i niebywałą precyzją. To zadanie, które można powierzyć profesjonalistom, z doświadczeniem i należytym sprzętem. Tutaj nie ma miejsca na błędy. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, a już przede wszystkim wszelkiego rodzaju zabezpieczeniach, które w takich przypadkach muszą ocalić życie człowieka. Warto więc, w tym miejscu poświęcić trochę więcej czasu na to, aby znaleźć firmę odpowiednią do stawianych wymagań, rzetelną i solidną. Taką, która z wysokością ma do czynienia od wielu lat i z powodzeniem realizuje nawet te najtrudniejsze zlecenia.

Jedną z licznych prac na wysokościach jest malowanie dachów, czyszczenie dachów ich renowacja i odnawianie. Każdy człowiek potrzebuje schronienia. Znajduje takie w domu, w którym najważniejszy jest oczywiście dach. Gdyby nie on, dom stawałby się bezużyteczny. Kojarzy nam się on z bezpieczeństwem, rodziną i ciepłem. Tak właśnie powinno być. Zadbać należy ,aby to schronienie służyło nam latami. Oprócz wyglądu liczy się także to, aby dach każdego domu był odpowiednio zabezpieczony przed wilgocią i innymi czynnikami atmosferycznymi, które mogą na niego wpływać. Renowacja dachów i impregnacja dachówki to ważny element, a dzięki pielęgnacji to inwestycja, która się opłaca. Oprócz walorów estetycznych po umyciu dachu lub jego czyszczeniu, z całą pewnością zobaczycie Państwo różnice, które widać gołym okiem. Różnice, będące swoistym uwieńczeniem przeprowadzonych i zleconych prac.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo te wspomniane już wcześniej:

*profesjonalne malowanie dachów

Tak, tak w sztuce jaką jest malowanie wysokościowe jesteśmy przede wszystkim profesjonalistami , ale także mistrzami, o artystach nie wspominając. Wykorzystujemy malowanie pędzlem, ale jeśli powierzchnie są większe to zawsze dostosowujemy narzędzia do miejsca pracy. Każda nasza usługa objęta jest gwarancją. Powierz swoje zlecenie firmie, która w branży działa od 9 lat i przekonaj się jak doświadczenie i liczba zrealizowanych zleceń przekłada się na jakość.

*nanoimpregnacja i mycie dachówki

Dbanie o dachówkę czy to ceramiczną czy betonową jest ważne – wahania pogody i oddziaływanie na czynniki zewnętrzne mocno ją nadwyręża. Polecamy nie tylko czyścić dachówkę, ale także ją impregnować, co pozwoli ją użytkować przez wiele lat. Impregnacja sprawi, że nabierze ona odporności i właściwości hydrofobowych, a to pozwoli utrzymać ją dłużej czystą.

*malowanie dachów hal i kościołów

Przewodnim hasłem naszej działalności jest bezpieczeństwo, wysoka jakość usług, terminowość oraz realizacja zleceń nawet tych najbardziej wymagających. Usługa malowania dachów hal i kościołów to jedne z najbardziej czasochłonnych zadań, które wykonujemy starannie, tak aby każdy element dachu był pokryty farbą. To wygodne rozwiązanie ze względu na brak konieczności wymiany blachy.

*kompleksowe malowanie wnętrz

W zakresie tej usługi działamy w województwie śląskim i małopolskim. Prace malarskie wykonujemy, jak nikt inny – szybko, przy wykorzystaniu najnowszej technologii a przede wszystkim z najwyższą starannością.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Jeśli posiadacie Państwo jakieś nietypowe zlecenie, z chęcią udzielimy informacji i pomożemy w jego zrealizowaniu.

iDachy.pl

Wykonujemy profesjonalne usługi malowania dachów na terenie województwa małopolskiego, śląskiego a także podkarpackiego. Usługi malowania dachu powyżej 400m2 jesteśmy w stanie wykonać na terenie całej polski.