Malowanie Dachów – Fotowoltaika

 

Fotowoltaika a malowanie

W 2020 jako pierwsza firma w Polsce wprowadzamy nową ofertę dedykowaną dla osób, przedsiębiorstw, a także podmiotów gospodarczych, które zdecydowały się na fotowoltaikę. W głównej mierze chodzi o dobre zabezpieczenie swojego dachu przed założeniem paneli słonecznych. Odnawialne Źródła Energii to kierunek, w którym nieuchronnie zmierza cywilizacja, dlatego zauważamy coraz to większe zainteresowanie tego typu instalacjami.

 

Dlaczego warto?

Warunki prawne coraz bardziej pozwalają na tego typu przedsięwzięcia, ponieważ państwo w dużej części pokrywa koszta z tym związane. Jeśli Państwo zdecydowali się na montaż paneli fotowoltaicznych na swoim dachu, warto pamiętać, iż podłoże powinno być odpowiednio zabezpieczone, by przez najbliższe lata nie było potrzeby demontować paneli w celu wymiany, czy konserwacji dachu, o czym warto pamiętać.


Oferta

Oferujemy Państwu usługi zabezpieczające dach, wielokrotną powłoką przemysłowo-malarską na produktach zastosowania profesjonalnego. Wychodzimy naprzeciw klientom, którzy mają zapotrzebowanie pomalować tylko jedną połać dachową, nie stanowi to dla nas problemu. Oferujemy kompleksową usługę, która zabezpieczy miejsca wyznaczone. Mają Państwo pewność, że dach nie zacznie się psuć po kilku latach od założenia paneli. Zważywszy na koszt demontażu i ponownego montażu baterii słonecznych, warto dobrze się zastanowić i nie odkładać tej decyzji na później.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu realizacji usług tel. 799 189 512

lub do skorzystania z  formularza kontaktowego w celu złożenia zapytania, rezerwacji terminu.

 

iDachy.pl

Wykonujemy profesjonalne usługi malowania dachów na terenie całej polski.