Nowa technologia zabezpieczająca dach

Wzmocnij swoją dachówkę

Nowa technologia zabezpieczająca dach

Wzmocnij swoją dachówkę

PROFESJONALNE ZABEZPIECZENIE DACHÓWEK 

 

Impregnacja hydrofobowa

 

Czy chciałbyś, aby Twój dach wyglądał jak nowy? Znamy na to sposób. A nawet kilka sposobów!

Porastanie dachówek mchem i glonami jest zjawiskiem naturalnym, zwłaszcza na połaciach dachu zacienionych innymi budynkami lub wysokimi drzewami. Narażony jest na to każdy rodzaj pokrycia dachowego, zarówno dachówka betonowa, ceramiczna jak i blacha. Mech ma właściwości gromadzące wodę, czego skutkiem jest osłabienie dachówki i utrata właściwości ochronnych. W dalszym procesie do wnętrza domu może zacząć wdzierać się wilgoć oraz pleśń, dlatego mech z dachu należy obowiązkowo usuwać.

Do realizacji naszych zleceń jesteśmy kompleksowo przygotowani. Przed przystąpieniem do malowania zabezpieczamy miejsce pracy w taki sposób, aby żaden element prócz dachu nie uległ zanieczyszczeniu. Pracujemy schludnie i estetycznie. Konieczny będzie jedynie dostęp do wody bieżącej przy myciu dachu oraz dostęp do prądu przy malowaniu agregatem.

JAKIE DACHÓWKI NADAJĄ SIĘ DO IMPREGNACJI?

CERAMICZNE
BETONOWE
 

Etapy pracy – Impregnacja dachówki

PIANOWANIE

AKTYWNA CHEMIA

MYCIE

ULTRACIŚNIENIOWE

ODPYLANIE

MECHANICZNE

IMPREGNACJA

DWUKROTNA POWŁOKA


Co potrzebujemy by rozpocząć pracę u Państwa?

      Dostęp do prądu

Dostęp do wody

A jakie impregnacja niesie za sobą korzyści?

Przede wszystkim zapobiega erozji, przywracając żywotność dachówki oraz chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, które zaś powodują blaknięcie koloru. Impregnacja wzmacnia strukturę dachówki, zabezpiecza przed nadmierną nasiąkliwością i porastaniem mchem czy porostami. Dodatkowo uwydatnia kolor, przywracając dachówce pierwotny blask. Impregnacja to jedna z lepszych metod na renowację i odświeżenie dachówki. Musimy jednak pamiętać, że każdy rodzaj dachu wymaga innego sposobu konserwacji, nie zawsze jest możliwa impregnacja. Dlatego warto zaufać specjalistom w tej dziedzinie, aby nie tylko cieszyć się efektem wizualnym, ale zwiększyć żywotność powłoki na wiele lat!

Koszt impregnacji od 15 zł m2  - Masz pytania? Zadzwoń 799 189 512

MALOWANIE DACHÓW

MALOWANIE DACHÓWEK

USZCZELNIANIE DACHÓW

MALOWANIE ELEWACJI

    Zadzwoń do nas pod tel. 799 189 512 lub

    Skontaktuj się z nami przez formularz


    Rekomendacje pokazują kim jesteśmy

    Sprawdź nas