Mamy wiedzę, doświadczenie i pasję.

JESTEŚMY TUTAJ DLA CIEBIE.

Mamy wiedzę, doświadczenie i pasję.

JESTEŚMY TUTAJ DLA CIEBIE.

FAQ - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Sprawdź najczęściej zadawane Pytania

Oczywiście! Każdy nasz Klient dostaje stosowną gwarancję, w zależności od użytych materiałów i aktualnego stanu
poszycia dachowego a czas gwarancji to od 12 do 48 miesięcy. Dodatkowo świadczymy usługi serwisowe.

Współczynnik pofałdowania to nic innego jak wymiar dachu z uwzględnieniem dodatkowej powierzchni bocznej, co po rozłożeniu/rozwinięciu daje większą powierzchnie malowania. Skutkuje to większym zużyciem materiałów.

Przede wszystkim dachy problematyczne. Najcięższe zadanie dla wykonawców pojawia się, gdy poprzednia powłoka złuszcza się, odspaja od podłoża. Często problemy te wynikają ze źle dobranej farby przez poprzednich wykonawców. Klient powinien brać pod uwagę fakt, iż koszta konserwacyjne są droższe. Sprzęt do usuwania starej powłoki wiąże się z dodatkowymi kosztami eksploatacji.

Czas różni się w zależności od aktualnego stanu dachu, stopnia skorodowania, metody malowania a także od czynników atmosferycznych . Średnio zakłada się, że prace konserwacyjne na dachu ok.200-300 m2 ekipa na spokojnie wykona w dwa dni. Do rozpoczęcia prac potrzebujemy dostęp do wody stałej domowej, a także przyłącze do prądu 220 V.

W zależności od danego zlecenia najczęściej pracujemy na agregatach malarskich hydrodynamicznych, głównie są to agregaty marki WAGNER lub GRACO.

Jasne! Jesteśmy w pełni legalnie działającą Spółką z o.o. którą łatwo można odnaleźć w KRS. Status firmy jest aktywny.

KRS 0000887502, REGON 388329618, NIP 5512648238

Każdy kierownik/kapitan w naszym zespole ma minimum 10 lat doświadczenia w malowaniu przemysłowym. Właściciel firmy zajmuje się od 15 lat malowaniem dachów.

Proszę pamiętać, iż firma IDACHY to zespół, który szanuje się wzajemnie. Dbamy o to, by każdy z naszej kadry posiadał wszelkie badania wysokościowe, kursy alpinistyczne czy aktualne badania BHP.

Do każdego zlecenia Klient może otrzymać fakturę lub paragon po otrzymaniu deklaracji o powierzchni użytkowej domu. Jeżeli powierzchnia użytkowa domu wynosi mniej niż 300 m2, przysługuje  8 % VAT Dla firm i osób prywatnych, pow. 300m2 powierzchni użytkowej podatek wynosi 23 %.

Jeżeli chodzi o mycie dachów, zdecydowanie zalecamy myjki spalinowe o wysokim przepływie wody na godzinę a także o mocy min 300 BAR

    Zadzwoń do nas pod tel. 799 189 512 lub

    Skontaktuj się z nami przez formularz


    Rekomendacje pokazują kim jesteśmy

    Sprawdź nas